Alpy – piękne góry położone tak blisko naszego kraju – zwiedź już dziś

Każdy z nas, kto chociaż trochę zna geografię wie, że Alpy to najwyższy łańcuch górski na naszym kontynencie, o długości aż 1200 km, ciągnący się przez wiele krajów Europy. Są to Słowenia, Austria, Włochy, Niemcy, Liechtenstein, Szwajcaria, Francja i Monako. Każdy z nich ma inną kulturę, w związku z tym w każdym z nich można wypocząć w inny sposób, jednak każdy z nich warto odwiedzić, żeby zobaczyć piękne alpejskie widoki. W zimie pojeździć na nartach a latem pospacerować po górskich szlakach – bez względu na to kiedy wyruszymy w podróż w Alpy, za każdym razem będziemy zachwyceni pięknem i siłą przyrody.

<h2>Piękna i bliska Austria</h2>
Na szczególną uwagę dla naszych rodaków zasługuje Austria, wbrew pozorom bardzo bliska naszej ojczyźnie. Wskazuje na to fakt, że w pięknym alpejskim miasteczku Fusch mieści się najprawdziwszy polski hotelik – www.. Rodzinna, gościnna polska atmosfera to jego cecha szczególna, podobnie jak dostosowanie do oczekiwań, bez względu na porę roku. Nie zawiedziemy się na pewno, bo polski pensjonat w sercu Apl to super miejsce nie tylko na romantyczny weekend, wyjazd na narty czy deskę, ale także baza na spotkanie firmowe czy konferencję – jak widać, jest wielofunkcyjnie. A fakt, że hotel ma wieloletnią tradycję, doświadczenie i szeroką ofertę, tylko działa na jego korzyść. Co ważne dla osób zmęczonych zgiełkiem alpejskich kurortów, tutaj jest spokojnie, ale równie pięknie i we wszelkie potrzebne nam miejsca blisko. Z pobytu tutaj będą zadowoleni narciarze, fani zimowych sportów, ale także osoby zainteresowane wspinaczką, wędrówkami po górach – dla każdego coś dobrego – jeśli sporty górskie są nie dla nas, na pewno spodoba się nam klimat miasteczka i zechcemy sfotografować piękne alpejskie widoki na pamiątkę, by wrócić jeszcze nie raz po ich obejrzeniu.

<h2>Nie tylko przytulny pokoik</h2>
Miasteczko ma wiele do zaoferowania. Klimatyczny Tyrol sprawi, że zakochamy się w Alpach. Śliczny kościółek zrobi na nas wrażenie, a lokalna piekarnia przyciągnie zapachem przepysznego pieczywa. Nie zabraknie miejsca na spacery, ale także dłuższe wędrówki – polski personel hotelu na pewno w razie jakichkolwiek problemów chętnie posłuży radą. Najciekawsze w hoteliku jest to, że ma on naprawdę bardzo długie tradycje. Początki istnienia w tym miejscu tawerny dla podróżnych to już XVI wiek. Od tego czasu oczywiście budynek przebudowywano i remontowano, niemniej jednak nie można mu odmówić doświadczenia w przyjmowaniu gości z całego świata. Nie da się jednak zauważyć polskiego stylu, w jakim został urządzony – widać to na tyle, że poczujemy się jak w domu. Pokoje są wygodne i dostosowane do potrzeb – zarówno dla par jak dla całej rodziny – zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do kontaktu i zawitania w piękne tyrolsko – polskie progi. Także podczas posiłku poczujemy polską nutę, ale także ze smakiem Austrii – na pewno będą nam smakować śniadania i obiadokolacje które będziemy proponować. Nie będziemy chodzić po Alpach głodni.